A beiratkozás időpontja: 2023. június 22.

Frissült!

Tisztelt Szülő!

Tájékoztatjuk, hogy a Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium

9.NY osztályba a 2023/2024. tanévre a beiratkozás:

2023. június 22-én (csütörtökön) 10.00-11.30 óráig

9.B osztályba a 2023/2024. tanévre a beiratkozás:

2023. június 22-én (csütörtökön) 13.00-14.30 óráig

lesz iskolánk Hévíz, Park u. 9. sz. alatti főépületében.

A beiratkozásra szíveskedjenek magukkal hozni:

1. általános iskolai bizonyítványt, (elektronikus feltöltés esetén: sorszám, 7-8. évfolyam) kitöltve az előzetesen elküldött adatlapot,
  2. a diákigazolvány igényléshez a Kormányablakot szíveskedjenek felkeresni a beiratkozás előtt. Az ott kapott - NEK azonosítót tartalmazó - dokumentumot kérjük.
  3. lakcímkártyát, személyi igazolványt, születési anyakönyvi kivonatot, TAJ-kártyát, adókártyát.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a KRÉTA rendszeren keresztül is lehetőség van a beiratkozásra. Kérjük, ha ezt választják, 2023. június 22-ig szíveskedjenek a felületet kitölteni és az első három pontban kért dokumentumokat feltölteni.

Kollégiumi igényüket a beiratkozáskor jelezzék!

Kérjük, amennyiben a felvett tanuló fellebbezés útján más intézménybe nyer felvételt, feltétlenül jelezzék felénk.

A beiratkozáshoz szükséges adatok azonban előzetesen, a KRÉTA rendszeren keresztül is megadhatók az intézmény számára, gyorsítva ezzel a középfokú intézménybe történő beiratkozás folyamatát.

Beiratkozáshoz útmutató:

Beiratkozás folyamata: