Tanévkezdés

Tisztelt Szülők!

Értesítem Önöket, hogy a Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium kollégiumába

(Hévíz, Rózsa köz 7.)

2023. augusztus 31-én, csütörtökön 17:00 órától lehet beköltözni.

Kérem, hogy a beköltözéskor a tanulók hozzanak magukkal:

-           ágyneműhuzatot,

-           ágytakarót vagy plédet,

-           egyéni tisztálkodási eszközöket, valamint

-           közösségi költségekre 5.000,- Ft-ot is.

A kollégium vasárnaponként 18:00 órától tart nyitva. Abban az esetben, ha valamely diákunk a vasárnap estét még családja körében kívánja tölteni, lehetőség van a hétfő reggeli érkezésre is, de kizárólag előzetes, írásbeli szülői jelzés alapján.

A kollégium házi- és napirendje szerint hétfőtől csütörtökig 16:00 órától 18:00 óráig valamennyi kollégistánk számára kötelező a tanulószoba igénybevétele. Indokolt esetben (különóra, edzés, stb.) szintén előzetes, írásbeli szülői kérés esetén van lehetőség a távolmaradásra.

Az iskolában, illetve a kollégiumban ebédet és vacsorát biztosítunk tanulóink részére. Az ebéd megrendelése kötelező.

Az étkezés megrendelése egyénileg intézendő interneten keresztül (https://hevizmenza.qb.hu).

Az ebéd vacsorával 1092 Ft, ebéd ára 640 Ft, a diétás ebédé 932 Ft.

A kollégiumból való kiiratkozáshoz a szülőnek az intézményvezetőhöz címzett írásbeli kérvényt kell benyújtania a bibo.agsz@gmail.com e-mail címre.

További kérdéseiket Prágay Éva tanárnőnek tehetik fel a 06 30 649 3539-es telefonszámon.

Hévíz, 2023. augusztus 24.

Tisztelettel: